Říjen

V měsíci říjnu jsme se pilně učili. Dozvěděli jsme se hodně nových věcí a taky nás čekala spousta zábavy. Navštívili nás paní cvičitelky s canisterapeutickými psy. Hráli jsme s nimi hry a mohli je i hladit. Dozvěděli jsme se při tom, k čemu takoví psi slouží. Zúčastnili jsme se i besedy o úrazech a jejich předcházení. V rámci jablíčkového týdne jsme si povídali o prospěšnosti jablek na naše zdraví, o tom jak jablko roste a zkusili jsme je i oloupat. Pak jsme si na nich pochutnali. Po podzimních prázdninách naši školu navštívili halloweenská strašidla a v rámci dílniček jsme si tento svátek připomenuli i my. Už se těšíme, co nám přinese měsíc listopad.

Mgr. Světlana Pavelková